Zájazd na špičkový európsky futbal je splneným snom

23. mája 2023

Zájazd na špičkový európsky futbal je splneným snom

Obľúbená MY Liga zamestnancov odštartovala svoj štvrtý ročník. Máme za sebou turnaje v Trenčíne, Považskej Bystrici a Prievidzi, naplánované sú ďalšie – na západe, v strede i na východe Slovenska.

Hlavná cena, o ktorú sa hrá, je naozaj atraktívna. Pre pravého fanúšika futbalu je návšteva zápasu niektorej zo špičkových európskych líg splneným snom. Víťaz celoštátneho finále si bude môcť vybrať stretnutie z anglickej, španielskej, nemeckej alebo talianskej ligy a zažiť svoj sen na vlastnej koži. Aj ďalšie ceny sú zaujímavé – relaxačný pobyt vo wellness rezorte alebo kačacie hody môžu byť motiváciou zmerať si sily s tímami z iných firiem.

Minulý rok sa podarilo v konkurencii viac ako 80 firiem z celej republiky zvíťaziť tímu spoločnosti Technov. Odmenou bol zájazd na futbal do Nemecka, ktorí si jeho hráči vybrali. Vo víťaznom družstve fandia rôznym zahraničným klubom, najprv chceli ísť na zápas do Anglicka, dohoda sa rodila ťažko. Nakoniec sa rozhodli pre nemeckú Bundesligu, zápas medzi Lipskom a Frankfurtom. Atmosféra, ktorú vytváralo 48-tisíc divákov, bola vynikajúca.

„O našom zlate sa vedelo všade. MY Liga zamestnancov sa ukázala ako výborný nápad. Firmám, ktorým sme o nej hovorili, sa hneď chystali prihlásiť do ďalšieho ročníka. Aj preto vieme, že konkurencia bude širšia a obhajoba ťažšia. Možno mužstvo omladíme. A možno na firmu zatlačíme, nech zamestná ďalších dobrých futbalistov,“ naznačil s úsmevom líder mužstva Ján Moravčík.

Aj tento rok získa celkový víťaz trojdňový letecký zájazd na futbalové stretnutie španielskej, anglickej, talianskej alebo nemeckej ligy podľa vlastného výberu. V cene sú letenky, dvakrát ubytovanie a vstupenka na vybraný zápas. Okrem toho dostane každý hráč pamätnú medailu a darček, firma celostranovú prezentáciu v príslušných MY novinách.

Medailu a prezentáciu v MY novinách podľa umiestnenia získajú aj tímy na druhom a treťom mieste. Druhý tím v poradí sa môže tešiť na relaxačný pobyt vo Wellness resort Jánošíkov dvor na tri dni a dve noci. Bronzoví medailisti sa pôjdu poriadne najesť a napiť na kačacie hody v Slovenskom Grobe

Viac informácií a prihlasovací formulár nájdete na www.ligazamestnancov.sk a na e-mailovej adrese andrea.papsova@petitpress.sk.