O LIGE

Kontaktný formulár pre prihlásenie tímu

O LIGE

LIGA ZAMESTNANCOV
HRÁTE FUTBAL TY A TVOJI KOLEGOVIA Z PRÁCE?

Otvárame ďalší ročník futbalovej ligy zamestnancov. Futbalový turnaj je otvorený pre všetky firmy a organizácie so zamestnancami, ktoré chcú využiť nadšenie a hráčsky potenciál svojich kolegov. Zmerajte si sily s reprezentantmi konkurenčných firiem, veľkých aj malých podnikov, na zelenej tráve ako rovný s rovným!

ČO ZÍSKATE?

Celodennú teambuildingovú aktivitu pre firemný kolektív

Atraktívny mediálny priestor na stránkach MY novín vo forme rozhovoru či článku o vašich službách

Hráči aj manažment firmy získavajú automaticky  aj lístky na zápas reprezentácie Slovenska na Národnom štadióne v Bratislave podľa vlastného výberu.

O ČO HRÁTE?
OBLASTNÉ A KRAJSKÉ KOLÁ

1. miesto: Každý hráč dostane pamätnú medailu a darček, firma pohár + jednu stranu na vlastnú prezentáciu v príslušných novinách MY.

2. miesto: Každý hráč dostane pamätnú medailu a darček, firma pohár + polovicu strany na vlastnú prezentáciu v príslušných novinách MY.

3. miesto: Každý hráč dostane pamätnú medailu a darček, firma pohár + štvrtinu strany na vlastnú prezentáciu v príslušných novinách MY.

HLAVNÁ CENA
CELOŠTÁTNE FINÁLE

1. miesto: Každý hráč získava pamätnú medailu a darček, firma pohár + celú stranu na vlastnú prezentáciu v príslušných novinách MY. Celý tím vyhráva trojdňový letecký zájazd na futbalové stretnutie podľa výberu zo španielskej, anglickej, talianskej alebo nemeckej ligy. Zájazd obsahuje letenky, 2× ubytovanie a vstupenku na vybraný zápas.

2. miesto: Každý hráč získava pamätnú medailu a darček, firma pohár + polstranu na vlastnú prezentáciu v príslušných novinách MY. Celý tím vyhráva relaxačný pobyt vo wellness rezort Jánošíkov dvor na 3 dni a 2 noci.

3. miesto: Každý hráč získava pamätnú medailu a darček, firma pohár + štvrtinu strany na vlastnú prezentáciu v novinách MY. Celý tím vyhráva kačacie hody v Slovenskom Grobe v hodnote 1 000 €.

A TAKTO SI SVOJE VÝHRY UŽILI MINULOROČNÍ VÍŤAZI

AKO BUDÚ PREBIEHAŤ
FUTBALOVÉ TURNAJE

Oblastné turnaje budú organizované pre osem tímov,ktoré rozdelíme do dvoch skupín. Hrať sa bude systémom každý s každým a dvaja najlepší z každej skupiny postúpia do vyraďovacích bojov. Víťaz sa kvalifikuje na krajské kolo, odkiaľ je to už iba na skok do celorepublikového finále.

CHCEŠ VEDIEŤ O LIGE VIAC?    Táto stránka je chránená reCAPTCHA a platia pre ňu Zásady ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky spoločnosti Google.