Ligy zamestnancov: Kto ovládne turnaj vo Veľkých Uherciach?

16. mája 2022

Ligy zamestnancov: Kto ovládne turnaj vo Veľkých Uherciach?

„Karty sú rozdané, tešíme sa na stretnutie na Stade Vélodrome a Emirates Stadium. Trénujte, ale opatrne prosím,“ hovorí s úsmevom na tvári Štefan Korman, obchodný riaditeľ siete regionálnych novín MY, ktorá je organizátorom podujatia.

Svoje slová adresuje ôsmim účastníkom regionálneho kola Ligy zamestnancov, ktorí na seba narazia vo štvrtok 2. júna od 10. hodiny v rámci skupiny Partizánske – Veľké Uherce. Dejiskom turnaja bude štadión TJ Nový Život vo Veľkých Uherciach.

Hrá sa o svetový futbal

Osem účastníkov – Korako Partizánske, Building Components Partizánske, Milsy Bánovce nad Bebravou, Europa Agency s.r.o. Topoľčany, Švec a spol. Vráble, Nefab Packaging Slovakia Levice, Bioplant s.r.o. Ostratice a Menzi Muck Komjatice bude rozdelených do dvoch skupín – Stade Vélodrome a Emirates Stadium.

„Hráme o svetový futbal, podľa toho sme vyberali aj označenie našich skupín,“ vysvetľuje Korman.

Zdôrazňuje tak fakt, že zúčastnené mužstvá bojujú o atraktívne ceny, veď víťazné mužstvo Ligy zamestnancov pocestuje na futbalové stretnutie podľa výberu zo španielskej, anglickej, talianskej alebo nemeckej ligy.

Víťaz postúpi do veľkého finále

Osem účastníkov bude rozdelených do dvoch skupín – bude rozdelených do dvoch skupín – Stade Vélodrome a Emirates Stadium

V skupinách sa hrá systémom každý s každým 2×15 minút piati hráči + brankár a štyria náhradníci na väčšom hádzanárskom ihrisku.

Prví dvaja z každej skupiny postupujú do vyraďovacích semifinálových zápasov, úspešnejší z každej dvojice idú do finále, ktorého víťaz postupuje na celoslovenské finále.

Každý tím bude mať zabezpečené občerstvenie, v prípade záujmu bude na štadióne k dispozícii aj klubový bufet.

https://ligazamestnancov.sk/wp-content/uploads/2022/05/milsy.png