Hlavnou cenou je zájazd na futbalový zápas svetových rozmerov

21. apríla 2023

Hlavnou cenou je zájazd na futbalový zápas svetových rozmerov

Futbal môže zlepšiť fyzickú aj mentálnu pohodu a rozvíjať množstvo zručností, ktoré sú užitočné nielen na ihrisku, ale aj v živote. Ak sa futbalu venujete aktívne alebo ako fanúšik, určite to môžete potvrdiť. Ak hrávate futbal s kolegami v práci a po zápase ho idete ešte niekam rozdiskutovať, skúste Ligu zamestnancov. Je to séria turnajov tímov firiem z celého Slovenska, hrá sa o hodnotné ceny, ale ide aj o upevnenie kolektívu a zážitky, o ktorých budete ešte dlho rozprávať.

Šéfovi to môžete predstaviť ako ideálnu formu teambuildingu. Futbal pomáha okrem fyzickej aktivity aj k rozvoju sociálnych zručností a lepšej mentálnej pohode. Podľa odborníkov môže byť hra v tíme skvelým spôsobom, ako sa zbaviť stresu a zlepšiť náladu. Futbal tiež rozvíja schopnosť riadiť emócie a zlepšuje sebadôveru.

Hlavnou cenou v Lige zamestnancov je letecký zájazd na zápas špičkovej európskej ligy pre váš futbalový tím. „Naše zlato malo ohlas, vedelo sa o ňom aj v komunite piatich sesterských firiem. MY Ligu zamestnancov vnímam ako skvelú myšlienku s budúcnosťou. Výhodou je aj nadväzovanie kontaktov s inými spoločnosťami,“ povedal po minuloročnom víťazstve obchodný manažér spoločnosti Technov.

Členovia víťazného tímu najprv plánovali, že pôjdu na futbal do Anglicka, nakoniec zvolili nemeckú ligu. „Chalani fandia rôznym klubom, dohoda sa rodila ťažko. Napokon išli na zápas Lipska s Frankfurtom pred 48-tisíc divákmi, atmosféra bola vynikajúca,“ zhodnotil Filip Varga. Podľa jeho tímového kolegu Jána Moravčíka je Liga zamestnancov výborný nápad, určite sa zúčastnia aj štvrtého ročníka, ktorý je pomaly na spadnutie. „Vieme, že obhajoba bude ťažká. Možno mužstvo omladíme, a možno zatlačíme na firmu, nech zamestná ďalších výborných futbalistov,“ doplnil s trochou humoru líder víťazného tímu.

Ak sa rozhodujete, či sa prihlásiť alebo už ste rozhodnutí a potrebujete doriešiť formality, všetky informácie dostanete na e-mailových adresách stefan.korman@petitpress.sk alebo andrea.papsova@petitpress.sk.